Schody

Pokazano 1-48 z 219 pozycji

Każde schody z naszej oferty możesz zamówić z profesjonalnym montażem!!  Zyskujesz 8% VAT + gwarancję!!

Zamów wycenę!!!

Postaw na piękne nowoczesne schody: Warszawa i okolice

Masz dom piętrowy lub dwukondygnacyjne mieszkanie? Bez względu na specyfikę budynku, jeśli posiada on dwie kondygnacje – potrzebujesz schodów, by przemieścić się z jednej na drugą. Dobre schody są więc podstawą. Ich konstrukcja oraz design wpływa zarówno na estetykę wnętrza, jak i bezpieczeństwo poruszania się. Gdy więc chodzi o ich jakość i styl, nie możesz sobie pozwolić nawet na najmniejsze kompromisy.

Chcesz, by w Twoim domu powstały stylowe i solidnie wykonane schody? Pruszków, Warszawa i okolice to obszar naszego działania. Skorzystaj ze wsparcia DomDrewna.com i zatroszcz się o to, by schody, które znajdą się w Twoich wnętrzach spełniały zarówno normy techniczne, jak Twoje oczekiwania.

Schody drewniane: Warszawa i okolice

Jesteśmy ekspertami, gdy chodzi o sprzedaż elementów konstrukcyjnych schodów oraz ich montaż i serwisowanie. Dzięki temu możemy Ci zapewnić kompleksową obsługę – od wykonania projektów schodów, przez dobór materiałów, aż po wykonanie prac montażowych na miejscu i serwis. Zamontujemy dla Ciebie każdego rodzaju schody. Grodzisk Mazowiecki, Pruszków czy Warszawa – skontaktuj się, aby uzyskać kompleksową pomoc.

Nowoczesne schody: Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Warszawa… Sprawdź gdzie działamy

Wykonujemy szeroką gamę różnorodnych schodów z najwyższej klasy drewna. Starannie dobrane i wyprodukowane na indywidualne zamówienie elementy w połączeniu z naszym doświadczeniem sprawiają, że żadna – nawet najbardziej skomplikowana konstrukcja – nie jest dla nas wyzwaniem. Zamówisz u nas:

  •          schody samonośne – lekka, nowoczesna konstrukcja i solidne wykonanie sprawdzają się w każdym typie budownictwa,
  •          schody na beton – gdy potrzebujesz drewnianych stopni.

Termin realizacji usługi wynosi zazwyczaj 6 – 8 tygodni.

Oferujemy również szeroką gamę elementów i akcesoriów niezbędnych podczas budowy schodów, m.in.:

  •          elementy schodów – np. listwy, podstopnie oraz przekroje stopni,
  •          elementy balustrad – słupki, poręcze czy tralki.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Zapraszamy do współpracy!

Filtruj schody
Produkt dodany do porównania
Konfigurator podłóg