Podłoga dębowa to jeden z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej szlachetnych sposobów wykończenia posadzki. Dębina jest bardzo twarda, charakteryzuje się dużą wytrzymałością i sprężystością, dzięki czemu podłoga jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Dąb jest też bardzo stabilny, w efekcie czego nie odkształca się po wystawieniu na działanie wilgoci.

Jak każdy inny gatunek drewna, dąb alabastro doskonale nadaje się do renowacji i regeneracji. Podłogę drewnianą możemy wielokrotnie cyklinować i zabezpieczać na wybrany sposób – lakierem lub woskiem. Dzięki temu nawet po wieloletnim użytkowaniu podłoga będzie się prezentować jak nowa.

Dąb Alabastro w Twoim wnętrzu

Inspiracją do stworzenia kolorystyki alabastro były włoskie krajobrazy. Wybierając ten kolor do naszych wnętrz zawsze możemy powrócić myślami do wakacyjnych wędrówek. Dąb alabastro jest wzorowany na szacie kolorystycznej gorących skalistych brzegów urokliwych włoskich wysp. Jest pełen ciepła, słońca i świeżości.

W zależności od wybranego wzoru dąb alabastro możemy ułożyć w:

Możliwości są w tym zakresie bardzo szerokie, co przekłada się na bezkompromisowy dobór systemu podłogowego do aranżacji wnętrza. Podłogi drewniane bardzo dobrze sprawdzają się we wnętrzach mieszkalnych i reprezentacyjnych. Z ich zalet możemy korzystać w naszych domach, mieszkaniach, a także biurach i gabinetach.

Dąb Alabastro w systemie podłóg warstwowych

Podłogi warstwowe oferują znacznie większą trwałość niż tradycyjne podłogi drewniane. Jednocześnie, dzięki odpowiednio grubej warstwie użytkowej mogą być z powodzeniem odnawiane, co zapewnia ich wieloletnie użytkowanie. Deski warstwowe w kolorystyce dąb alabastro są dostępne w pełnej gamie wykończenia:

  • lakierowane,
  • olejowanie,
  • szczotkowane.

Oferowane systemy wykończenia zwiększają odporność podłogi na czynniki szkodliwe, przede wszystkim ścieranie.

Dąb Alabastro w naszej ofercie

Jako dostawca wysokiej jakości podłóg drewnianych oferujemy szeroki wybór podłóg i podłóg warstwowych w kolorystyce dąb alabastro. Nasze produkty wyróżniają się precyzyjnym doborem surowców i wysoką jakością wykonania. Dzięki temu podłogi, niezależnie od wzoru, oferują trwałość i liczne walory użytkowe. Deski podłogowe oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Dzięki temu możecie Państwo w pełni cieszyć się ich potencjałem. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Produkt dodany do porównania
Konfigurator podłóg