Od 1991 roku działamy na rynku, dostarczając naszym Klientom najlepszej jakości podłogi, schody i drzwi. Jesteśmy dystrybutorem renomowanych producentów polskich, a także sprawdzonych marek europejskich. Od początku działalności firma KUHN zajmowała się handlem, jako jedna z pierwszych firm wprowadziła na polski rynek panele ścienne, od których wszystko się zaczęło.

Jako KUHN MProjekt świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie montażu podłóg, schodów oraz drzwi. Oferujemy podłogi wiodących producentów, lite, laminowane i warstwowe, schody drewniane na wszystkich konstrukcjach, wykonywane po stolarsku lub na maszynach CNC (montaż 1-2 dni), a także drzwi katalogowe polskich producentów Porta POLSKONE DRE, jak również drzwi na zamówienie. 

Rynek budowlany jest nam znany od lat, dlatego wiemy jakie technologie wykorzystywać, jakie materiały stosować i jak doradzić naszym Klientom najlepsze dla nich rozwiązania, by mogli w pełni cieszyć się z użytkowania na codzień drewnianych podłóg, schodów i drzwi, wykończonych oczywiście listwami i redukcjami przy oknach balkonowych wychodzących na taras z modrzewiowych czy egzotycznych desek.

To wszystko oferujemy Wam w jednym miejscu:

KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ ZAMÓWIEŃ - Od projektu do realizacji... 

PODŁOGI DREWNIANE: lite i wartswowe, deski i parkiety, surowe i wykończone, olejowane i lakierowane, fazowane i nie, jodły francuskie, deski krzywoliniowe, mozaiki przemysłowe, drewno egzotyczne i krajowe, listwy przypodłogowe drewniane i cokoły MDF różne wysokości różne wzory.

SCHODY na konstrukcjach SAMONOŚNYCH i na BETONie z drewna krajowego i egzotycznego, indywidualny laserowy pomiar u Klienta, wizualizacja projektu, wycena konkretnej klatki schodowej!! Wiesz za co płacisz :) Od razu wiesz też ile !! :) realizacje według indywidualnych projektów - dla nas każda klatka jest wyzwaniem, które podejmujemy, by obdarować Was satysfakcją! WYŚLIJ RZUT i ZAMÓW WYCENĘ - pytania nic nie kosztują ;) SCHODY w różnych kolorach!!!

DRZWI DREWNIANE na zamówienie, dopasowane do otworów w budynku, niewymiarowe, zaprojketowane, by idealnie wkomponować się w Waszą przestrzeń, a także DRZWI KATALOGOWE polskich producentów POL-SKONE, Porta, DRE. Montujemy także systemy ECLISSE

LISTWY PRZYPODŁOGOWE także znajdują się w naszym asortymencie. Proponujemy Klientom listwy drewniane, fornirowane, i cokoły z MDF, dostępne w różnych kolorach.

TARASY sprzedajemy i wykonujemy tarasy z drewna krajowego, egoztycznego i kompozytów. Mamy w ofercie także gotowe elementy do samodzielnego montażu tarasu, na gładkich podłożach, balkonach - GUMI TARAS.

Jesteśmy firmą rodzinną, nastawioną na rozwój i jakość świadczonych usług, dlatego dla nas ważna jest każda realizacja i efekt końcowy, którym ma być zadowolenie Klienta. Działamy od wielu lat i staramy się tak wykonywać naszą pracę, żeby polecali nas Państwo innym.
Doradzamy, wyceniamy, montujemy - jesteśmy do Waszej dyspozycji.

ZAPRASZAMY!

 

 

 

Produkt dodany do porównania
Konfigurator podłóg