Podłogi warstwowe

Pokazano 1-48 z 361 pozycji

Podłogi warstwowe - deski warstwowe

Wybierając materiał do wykończenia podłogi, warto stawiać przede wszystkim na rozwiązania trwałe i szlachetne, które przetrwają wiele lat. Takie są właśnie podłogi dwuwarstwowe, które łączą wysoką wytrzymałość z atrakcyjnym wyglądem. Ponadczasowa stylistyka sprawia zaś, że świetnie uzupełnią każdą aranżację – zarówno tę klasyczną, jak i nowoczesną.

Zalety podłóg warstwowych

Podłogi warstwowe to obecnie jedno z najpopularniejszych rozwiązań na rynku. Dzieje się tak głównie z uwagi na ich wysoką stabilność i jakość wykończenia. Deski dwuwarstwowe, dzięki swojej budowie, wykazują zwiększoną odporność na odkształcenia charakterystyczne dla naturalnego drewna. Nie różnią się przy tym wyglądem od litych desek, zachowując tę samą szlachetność i elegancję. Deski warstwowe zapewniają również wszystkie inne walory użytkowe tradycyjnych podłóg drewnianych – tworzą pokrycia podłogowe ciche, ciepłe i przyjemne w dotyku.

Oferowane deski warstwowe składają się z dwóch warstw. Warstwa wierzchnia (użytkowa)jest wykonywana ze szlachetnych gatunków drewna, najczęściej dąb lub jesion oraz fabrycznie wykończona woskiem olejnym lub lakierem. Warstwa spodnia (przeciwprężna)również powstaje z drewna drzew liściastych lub wysokiej klasy sklejki. Taka budowa deski powoduje, że podłogi warstwowe są bardzo stabilne i mało podatne na odkształcenia. Zaletą tych podłóg jest to, że można je użytkować  od razu po ułożeniu. Dzięki znacznie większej stabilności deski warstwowe można montować w dużych formatach bez ryzyka nadmiernej pracy drewna, można je również stosować na ogrzewanie podłogowe wodne. Deski warstwowe można wielokrotnie odnawiać, dzięki czemu służą one kilku pokoleniom użytkowników.

Podłogi dwuwarstwowe w naszej ofercie

Nasza propozycja obejmuje podłogi dwuwarstwowe najlepszych na rynku producentów w bardzo szerokiej gamie kolorów, wymiarów i klas. To znane marki takie jak FinishParkiet, Parkiet Hajnówka czy Walczak. Oferujemy nie tylko najlepsze na rynku deski dwuwarstwowe, ale również ich profesjonalny montaż (w mieście Warszawa i okolicach), dzięki któremu w pełni odkryją Państwo ich potencjał. Dostarczane deski warstwowe x z powodzeniem odpowiadają na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy!

Produkt dodany do porównania
Konfigurator podłóg