Gajewski

Pokazano 1-48 z 73 pozycji

Podłogi Gajewski 

Marka Gajewski od 1988 roku produkuje najwyższej jakości podłogi drewniane. Podłogi Gajewski odznaczają się różnorodnością zastosowanych do produkcji gatunków drewna i wykończeń powierzchni. Dzięki czemu w bogatej ofercie marki z łatwością zajdziemy podłogi, które będą stanowiły idealne dopełnienie każdego wnętrza. 

W asortymencie marki znajdziemy zarówno funkcjonalne i estetyczne parkiety, jaki i deski podłogowe. Do produkcji jednych i drugich firma Gajewski wykorzystuje wyłącznie precyzyjnie wyselekcjonowane drewno, któremu podłogi Gajewski zawdzięczają naturalną estetykę oraz trwałość. Odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywny wpływ czynników zewnętrznych podłogi drewniane są wyborem na lata. 

Podobnie jak większość nowoczesnych podłóg drewnianych, podłogi Gajewski są łatwe w montażu i bez problemu można je łączyć z płytkami ceramicznymi. Oferowane podłogi nie wymagają cyklinowania i lakierowania. Bardzo dobrze sprawdzają się na ogrzewanie podłogowe. 

Podłogi Gajewski – Warszawa i okolica 

Drewniane podłogi Gajewski oferujemy wraz z montażem. Usługi montażowe świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolicy. W zależności od wybranej podłogi zapewniamy fachowe ułożenie parkietu na dowolny wzór – angielski, cegiełkę, jodełkę. Podłogi Gajewski montujemy w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych, odpowiadając w tym zakresie na potrzeby osób prywatnych i klientów biznesowych. Tych z Państwa, którzy zastanawiają się nad wyborem podłogi drewnianej do swojego domu czy biura zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Filtruj
Filtruj

Kolekcja:

Rodzaj podłogi

Gatunek drewna

Krawędzie podłogi

Powierzchnia podłogi

Wykończenie podłogi

Produkt dodany do porównania
Konfigurator podłóg