Regulamin zakupów:

1. Sklep internetowy www.domdrewna.com prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci internet.

2. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone do obrotu na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT 23%). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia przez Klienta zamówienia.

4. Wystawiamy faktury VAT, na wszystkie opłacone zamówienia w naszym sklepie. W celu wystawienia faktury VAT na osobę prywatną, która nie prowadzi działalności gospodarczej, prosimy o podanie numeru PESEL, osoby prowadzące działalność gospodarczą, prosimy o podanie numeru NIP.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub transportem własnym. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostaw (w przypadku jego braku cena transportu ustalana jest indywidualnie, w zależności od ilości oraz odległości- dotyczy produktów dużych gabarytowo/ duży metraż). Zamówiony towar może być również odebrany osobiście w siedzibie naszego sklepu.

6. Dostępne formy płatności: a)Przelewem - rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy Państwu e-mailem FV PRO-FORMA zawierającą pełną specyfikację zamówienia oraz nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar jest pakowany i wysyłany na wskazany przez Państwa adres; b)Gotówką lub kartą płatniczą w kasie firmy - przy odbiorze osobistym;

7. Czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

8. Przesyłki są dostarczane w dni robocze.

9. Przy dostawie Klient zobowiązany jest sprawdzić przesyłkę. W przypadku dostarczenia towarów za pośrednictwem wyspecjalizowanego przewoźnika (kurier) nabywca stwierdzający powstanie szkody transportowej jest obowiązany wykonać akty staranności wymagane przepisami ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. - Prawo przewozowe (Dz. U. z 1995 r., Nr 119, poz. 575 z pózn. zm.) dla zachowania odpowiedzialności przewoźnika.

10. Protokół reklamacyjny spisany w obecności kuriera, uprawnia do zgłaszania reklamacji, co do ilości lub uszkodzeń mechanicznych.

11. Niezgodność towaru z umową : reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na nasz adres korespondencyjny domdrewna.com ul.Partyzantów 12 05-840 Brwinów .

12. Zamówienia w trakcie realizacji nie można anulować.

13. Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 14 dni od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 21 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uznaje się za uzasadnione.

14. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki. Oferta przedstawiona na stronach sklepu internetowego pod adresem www.domdrewna.com nie jest stanem magazynowym firmy. Czas dostawy towaru może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sprzedawcy.

15. Zasady zwrotu towaru: Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 30 maja 2014 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od dnia wydania towaru. Po tym terminie nie ma możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadku, zakupie przez Klienta towaru na specjalne zamówienie.

16. Zwracany towar nie może nosić śladów użycia i powinien być odesłany w stanie, w którym trafił do Kupującego. Dotyczy to również opakowania. Koszty przesyłki ponosi Kupujący. W przypadku stwierdzenia śladów użytkowania towaru, zwrot nie będzie przyjęty, a towar odeślemy na koszt Kupującego;

17. Zwrotowi nie podlegają towary, w której wybrana została opcja odbioru osobistego w siedzibie firmy ponieważ w takim przypadku do faktycznej sprzedaży i zawiązania umowy kupna/sprzedaży dochodzi w siedzibie firmy;

18. W przypadku gdy na towar była wystawiona faktura VAT zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do Klienta listem poleconym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

19. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie.

20. Cena obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia przez sklep internetowy. Ceny w stacjonarnym sklepie www.domdrewna.com mogą różnić się od cen prezentowanych na stronach sklepu internetowego.

21. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.

22. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez domdrewna.com 05-840 Brwinów, ul. Partyzantów 12. Właścicielem sklepu www.domdrewna.com jest: domdrewna.com ul. Partyzantów 12 05-840 Brwinów NIP 7582108212, REGON 141068595

Produkt dodany do porównania
Konfigurator podłóg