Podłoga drewniana jest elegancka, trwała i komfortowa w użytkowaniu. Doskonale izoluje, wygłusza kroki i jest przyjemna w dotyku dla bosych stóp. Jej dodatkową zaletą jest możliwość wielokrotnego odnawiania, dzięki czemu deski zachowują swoje walory przez naprawdę długi czas. Decydując się na montaż podłogi drewnianej możemy wybierać spośród szerokiego wachlarza systemów zróżnicowanych pod względem kolorystycznym i ułożenia klepek czy desek.

Jodła angielska to ułożenie ponadczasowe, które w ostatnich latach znacząco zyskało na popularności. Doskonale sprawdza się w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych. To doskonały wybór w przypadku dużych powierzchni reprezentacyjnych, takich jak otwarty salon. Jodła angielska sprawdzi się również w biurze i gabinecie.

Jodła angielska: Elegancka i trwała podłoga

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy wysokiej jakości podłogi jodła angielska w wariancie lakierowanym i olejowanym. Podłogi lakierowane odznaczają się wysoką trwałością. Lakier jest silnie związany z drewnem, nie pęka, nie łuszczy się. W przypadku podłóg olejowanych głęboką impregnację drewna zapewnia wnikanie oleju w jego strukturę. Podłogi lakierowane i olejowane jodła angielska charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie. To pozwala na ich montaż w przestrzeniach o różnym charakterze.

Charakterystyka podłóg jodła angielska

Ułożenie jodła angielska uzyskujemy dzięki deskom dwuwarstwowym. Deski są gotowe do montażu. Po założeniu podłoga nie wymaga cyklinowania ani lakierowania czy olejowania. Wierzchnia warstwa desek składa się z drewna litego. Warstwa przeciwprężna jest wykonana z twardego drewna liściastego. Oferowane podłogi warstwowe są wykonane w systemie łączenia pióro-wpust, co pozwala na naprawdę szybką i sprawną instalację podłogi. Jodła angielska to podłoga, którą możemy zastosować na ogrzewanie podłogowe. Wysoki współczynnik przepuszczalności termicznej gwarantuje redukcję strat energii do minimum.

Jodła angielska w naszej ofercie

Klientów zainteresowanych wyborem podłogi drewnianej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Podłogi jodła angielska dostarczamy w szerokiej gamie kolorystycznej, co umożliwia indywidualny dobór systemy podłogowego do aranżacji wnętrza. Oferowane połogi cechują się elegancją i wysoką trwałością. Deski podłogowe oferujemy wraz z profesjonalnym montażem, dzięki czemu odkryją Państwo w pełni ich potencjał. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Produkt dodany do porównania
Konfigurator podłóg