Podłogi lite

Pokazano 1-48 z 74 pozycji

Podczas wyboru podłogi do wnętrza, przeglądając wszelkie dostępne na rynku opcje, warto zwrócić uwagę na podłogi lite. Jest to tradycyjne, a przede wszystkim ponadczasowe rozwiązanie, które dopasuje się praktycznie do każdego wnętrza, nadając mu przy tym niezwykłego ciepła, stylu i wyjątkowego charakteru. Podłogi lite to idealne rozwiązanie dla osób, które ponad wszystko cenią sobie naturalność i efektowny wygląd.

Podłogi lite - najważniejsze cechy

W porównaniu do podłóg innego rodzaju, podłogi lite wyróżniają się tym, że są wykonane z jednego rodzaju drewna, najczęściej szlachetnego, na przykład dębu czy jesionu. Nie posiadają mieszanej struktury, dlatego też wszelkie właściwości są do siebie podobne, niezależnie od fragmentu deski. Podłogi lite charakteryzują się przede wszystkim trwałością i odpornością na wszelkie czynniki eksploatacji oraz uszkodzenia. Są niezwykle solidne i gwarantują dobrą izolację akustyczną oraz termiczną. Dodatkowo, mogą być one poddawane kilkukrotnej renowacji. To wszystko sprawia, że służyć mogą nawet kilkadziesiąt lat.

DomDrewna - podłogi lite Warszawa

W ofercie naszego sklepu znajdują się najwyższej jakości podłogi lite jesionowe lub dębowe, które zostały wyprodukowane w Polsce. Oferujemy produkty gotowe do ułożenia, w różnych wzorach i wariantach kolorystycznych, które pozwalają na zaaranżowanie każdego pomieszczenia w domu czy mieszkaniu. Proponujemy deski lite o różnych klasach, wykończeniach powierzchni, strukturach, grubościach i szerokościach.  Do wyboru oddajemy deski wykończone lakierem, olejem lub olejowoskiem o strukturach gładkiej lub szczotkowanej.

Jeżeli jesteś mieszkańcem Warszawy lub okolic i szukasz podłogi litej najwyższej jakości serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Oprócz bogatej gamy produktów zapewniamy również fachową obsługę, doradztwo oraz profesjonalny montaż. Zapraszamy również do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących oferowanych przez nas produktów.

Podłogi lite

Rodzaj podłogi:

Brak możliwego wyboru dla tej opcji

Gatunek drewna

Krawędzie

Wykończenie podłogi

Brak możliwego wyboru dla tej opcji

Produkt dodany do porównania
Konfigurator podłóg