Walczak

Pokazano 1-44 z 44 pozycji

Podłogi lite Walczak

Montaż podłogi drewnianej to wybór na lata, który znacznie podnosi prestiż inwestycji. Podłogi Walczak idealnie wpisują się w trend łączenia tradycji z nowoczesnością. Są produkowane z wykorzystaniem opatentowanego systemu nacięć podłużnych i poprzecznych, który pozwala na uzyskanie zwiększonej elastyczności. Dzięki temu parkiety i deski Walczak uzyskują większą stabilność, co przekłada się na ich estetykę w trakcie użytkowania. Zaawansowana obróbka drewna powoduje wyeliminowanie  w znacznym stopniu  pracy deski wywołanej zmianą wilgotności drewna wskutek zmian temperatury i wilgotności otoczenia, dlatego podłogi Walczak prezentują się niezwykle estetycznie i elegancko.

Dlaczego warto wybrać podłogi Walczak?

Deski Walczak powstają z drewna dębowego i jesionowego, czyli najbardziej wytrzymałych gatunków o doskonałych walorach użytkowych. Wspomniane już nowatorskie metody obróbki nadają im jeszcze lepsze parametry, przez co podłogi Walczak to wybór nawet na kilkadziesiąt lat. Wykończona w ten sposób posadzka  zachwyca eleganckim wyglądem i ciepłym, naturalnym charakterem, regulując mikroklimat we wnętrzach. Deski Walczak to produkty zarówno olejowane, jak i lakierowane w szerokiej gamie kolorystycznej i wymiarowej, dlatego dopasowanie stylu podłogi do gustu i potrzeb inwestora nie stanowi najmniejszego problemu. Ponadczasowe piękno drewna wpisuje się w każde wnętrze, niezależnie od jego stylu i funkcji.

Deski Walczak – nasza oferta

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór desek Walczak wykończonych w różnych stylach. Oferta skierowana jest do klientów z miasta Warszawa i okolic. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą wysokiej jakości desek podłogowych,  ale również proponujemy ich profesjonalny montaż. To najlepszy sposób na upewnienie się, że wybrane rozwiązania spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Podłogi lite

Rodzaj podłogi:

Brak możliwego wyboru dla tej opcji

Gatunek drewna

Krawędzie

Wykończenie podłogi

Brak możliwego wyboru dla tej opcji

Produkt dodany do porównania
Konfigurator podłóg