Podłogi pod ogrzewanie podłogowe

podłogi pod ogrzewanie podłogowe warszawaWybór odpowiedniej podłogi do domu lub mieszkania to bardzo ważna decyzja, która podejmowana jest na wiele lat.

Coraz powszechniejsze jest zastosowanie ogrzewania podłogowego i związany z tym dylemat, jaką podłogę zastosować, aby w pełni cieszyć się komfortem ciepłej podłogi.

Podłogi drewniane na ogrzewanie podłogowe muszą spełniać określone warunki, muszą mieć dużą stabilność, odporność na zmianę temperatury oraz bardzo niską kurczliwość.

Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji są deski warstwowe, które w celu uzyskania najlepszej przewodności cieplnej należy przykleić do podłoża. Można bez większego ryzyka zastosować elementy drewna o bardzo dużym formacie bez obawy o to, że drewno w wyniku pracy i działania systemu odkształci się lub zdeformuje. Właściwa eksploatacja podłogi z ogrzewaniem podłogowym jest kluczem do tego, aby cieszyć się jej estetyką przez wiele lat.

Cała powierzchnia podłogi powinna być równomiernie ogrzewana. Przed montażem podłogi należy przeprowadzić proces wygrzewania posadzki, zgodnie z zaleceniami powinien on wynosić około 3 dni. Jest to warunek konieczny aby bezpiecznie zamontować deskę na ogrzewaniu podłogowym.

Jeżeli interesują Państwa parkiety pod ogrzewanie podłogowe, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Telefonicznie lub mailowo udzielą oni wszelkich niezbędnych informacji dotyczących wyboru podłogi  na  system ogrzewania podłogowego. Oferujemy też profesjonalne usługi montażu oferowanych rozwiązań, co pozwala zapewnić ich najwyższą trwałość. Siedziba firmy znajduje się w niewielkiej odległości od miasta Warszawa – w miejscowości Brwinów, przy ulicy Partyzantów 12.


Akceptuję

Ta strona korzysta z plików "cookies" aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Obejrzyj realizacje
Obejrzyj realizacje
Obejrzyj realizacje
Obejrzyj realizacje
Konfigurator podłóg